Klientské změny rodinných domů

Jsme připraveni upravit a vybavit Váš dům podle Vašich přestav. Připravili jsme pro Vás základní Katalog klientských změn, ze kterého můžete čerpat inspiraci. Chcete upravit dispozici, např. doplnit šatnu, nebo jen upravit místnost např. koupelnu dle vlastních představ? Na základě Vašeho námětu, navrhneme individuální řešení. Dle konstrukčních možností lze upravit velikost nebo členění oken. Jsou pro Vás připraveny kombinace barevného řešení vzhledu domu a popř. vybraných materiálových alternativ. Dům lze vybavit venkovními roletami s elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Samozřejmostí je výběr zařizovacích předmětů (vany, umyvadla, sprchové boxy, klozety atp.) a veškerých interiérových prvků (dveře, podlahy, vestavěný nábytek) v Klientských centrech našich partnerů.

Z technických zařízení nabízíme z vytápění např. instalaci podlahového vytápění, tepelného čerpadla, termických kolektorů, krbů nebo kamen vč. komínů. Z elektroinstalací pak zabezpečovací systémy. S naším partnerem je pro Vás připravena instalace domovního vysavače (lze využít nabídky instalovat pouze potrubí). V neposlední řadě je pro Vás připraven program hospodaření s dešťovou vodou pro potřeby závlahy zahrady nebo i využití v domácnosti.

  • Financující instituce
  • Generální dodavatel
T.L.S group a.s.
Karlovo náměstí 30/557
120 00 Praha 2
+420 257 315 539
+420 603 188 444
+420 257 322 896
TLS@TLS.cz
www.TLS.cz

Uváděné informace jsou orientační. Developer si vyhrazuje právo je měnit. Jejich závazná podoba bude předmětem smlouvy mezi developerem a klientem.